Понеділок
19.11.2018
06:56
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 10
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Любомирка НВК "школа-ліцей"
Головна » Статті » Мої статті

ІКТ звіт

На  сучасному  етапі  розвитку  суспільства  інформаційні  технології  стали  невідємною  складовою  життя  людини.  Реалізація  прогресивних  методів  навчання, що  забезпечують  високий  рівень  засвоєння  учнями  вивченого  матеріалу – вимога  сучасної  школи.

Упродовж  тривалого часу у Новолюбомирському НВК «школа-ліцей» здійснюється робота з активного впровадження у навчально-виховний процес інформаційно-комунікаційних технологій.

10 квітня 2013 року  на базі цього навчального закладу відбулося засідання районного методичного об’єднання керівників шкільних методичних об’єднань учителів початкових класів Рівненського району (керівник Лариса Сергіївна Вознюк) з теми  «Інтеграція ІКТ у навчально - виховному процесі в початкових класах». Колектив навчального закладу  на чолі з директором Гапончуком Вадимом Васильовичем забезпечив найкращі умови для плідної роботи членів методичного об’єднання . Участь у роботі засідання взяли методист відділу освіти Людмила Гнатівна Ткач, адміністрація Новолюбомирського НВК «школа-ліцей».

У ході заходу було розглянуто теоретичні аспекти  впровадження ІКТ в практику освітньої діяльності. Зокрема, з особливостями організації навчальної діяльності молодших школярів з використанням комп’ютерних технологій ознайомила вчитель Наталія Каплун. Про можливості використання мережі Інтернет у роботі педагога детально розповіла вчитель Наталія Оверчук. Орієнтиром на практичне застосування ІКТ у роботі вчителя став експрес – огляд відеофрагментів уроків у початкових класах,  які розкривають  нові технологічні можливості  навчання та виховання школярів, демонструють вагомі переваги використання цифрових освітніх ресурсів,  їх ефективне поєднання з традиційними засобами.

Розумінню і усвідомленню переваг використання ІКТ усіма учасниками навчально – виховного процесу сприяла також робота членів засідання в групах, під керівництвом вчителя Раїси Брикси.

Завершальним етапом засідання стало проведення тестування (вчитель В.Твердун), у ході якого присутні мали змогу оперативно визначити власний рівень знань та опанування ІК технологіями.

Для учасників засідання було підготовлено роздаткові матеріали, які містять тезаурус базових понять, перелік основних сайтів, створених на допомогу вчителю.

У обговоренні та виробленні методичних рекомендацій було відзначено, що завдяки впровадженню ІКТ на уроках у початкових класах основна форма навчально-виховного процесу набуває сучасного вигляду, підвищується ефективність уроків, їх емоційність та образність. Відмічено, що розглянуті  питання є перспективними на часі і висвітлені на високому навчальному та науково-методичному рівнях — така спільна думка об’єднала учасників засідання.  

Категорія: Мої статті | Додав: Royt (06.06.2013)
Переглядів: 350 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: